baner

ul. Parkowa 2B (dawniej 9 Maja 2B)
68-200 ŻARY

INTROLIGATORNIA:
Oprawa prac dyplomowych i dokumentów- aby projekty, prace, czy sprawozdania, które Państwo u nas drukują wyglądały estetycznie i były wygodne w przeglądaniu, oferujemy szeroki wybór opraw, takich jak:
• termobindowanie - szybka i praktyczna oprawa, idealnie się sprawdza w oprawianiu różnego rodzaju projektów, dokumentacji finansowej (sprawozdań, zestawień) ofert handlowych, materiałów reklamowych, cenników, materiałów konferencyjnych, ekspertyz, instrukcji obsługi, planów, raportów, materiałów szkoleniowych, dokumentów archiwalnych i innych. Przezroczysta przednia okładka oraz sztywna tylna sprawią, że dokumenty będą wyglądać estetycznie i będą praktyczne.
Termobindowanie -jest jedną z prostszych form opraw dokumentów. Dokumenty oprawione w ten sposób nabierają estetyki oraz podnoszą jakość. W ciągu kilkudziesięciu sekund można połączyć w całość nawet 500 stron. Podstawą łączenia kartek z oprawą jest klej, który znajduje się w okładce. Często stosuje się do oprawy pracy licencjackiej i magisterskiej.
• listwy zaciskowe - szybkie i łatwe w użyciu – w porównaniu z bindowaniem nadają się do stosunkowo niewielkich dokumentów. Sprawiają, że dokumenty wyglądają estetycznie i co ważne nie wymają specjalistycznego sprzętu do zostawania - każdy może ją założyć samodzielnie. Dzięki temu istnieje również możliwość wielorazowego wykorzystania listw zaciskowych,
• oprawa twarda - jeden z najbardziej trwałych, eleganckich i najbezpieczniejszych sposobów oprawiania dokumentów. System twardych okładek łączonych za pomocą specjalnej metalowej listwy gwarantuje trwałość oprawianych dokumentów, a materiał z którego wykonane są okładki oraz możliwość wyzłocenia dowolnego tekstu sprawia, że Państwa dokumenty staną się eleganckie i oryginalne. Najczęściej używana przy oprawach prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, i innych.
• renowacja książek - ręczne szycie, uzupełnianie ubytków bloku, odnawianie opraw oryginalnych, wykonywanie opraw nowych z uwzględnieniem wieku książki, stosowanie tradycyjnych materiałów, wszelkiego rodzaju tłoczenia i marmurkowanie papieru.